Ödüller

 

Bir şirketin ve yenilikçi ürünlerinin layık görüldüğü ödüller, başarılı çalışmanın ve müşteri memnuniyetinin kanıtıdır. Aşağıdaki ödüller, Schwank’ın endüstride yeni standartlar oluşturduğu enerji verimli ısıtma teknolojilerindeki yüksek kalite ve yenilikçilik şartlarının kanıtıdır.


2012

Schwank, resmen dünya pazar lideri olarak tanınmaktadır

 

Schwank, dünya pazar lideri statüsünü elde etme başarısı gösteren Alman şirketleri listesinde yer almaktadır. Bu, profesör Bernd Venohr tarafından gerçekleştirilen “Manager Magazin” dergisine ait araştırmanın sonucunda tespit edilmiştir.

 

Dünya pazar lideri ödülü, 24 Ocak 2011 tarihinde düzenlenen Alman Dünya Pazar Liderleri Listesi sunumunda törenle Oliver Schwank’a takdim edilmiştir. Bu listeye giren Schwank, Florian Langenscheidt’a göre elit Almanya sanayicileri arasında yer almaktadır ve uluslararası arenada kalitenin simgesi olan “Alman Malı” damgası altında yenilik ve üretimde kaliteyi temsil etmektedir.

 

Oliver Schwank, “Orta ölçekli bir şirket olarak dünya pazar lideri statüsü kazanmış olmaktan dolayı gururluyuz. Bu ödül, tüm çalışanlara ait olup bizi, daha iyi olmak ve yeni zirvelere ulaşmak için motive etmektedir” dedi.

 

 


ABD – Schwank, “Yılın Ürünü Ödülüne” layık görüldü

 

Kızılötesi ısıtma teknolojisi konusunda dünya lideri konumundaki Schwank, Plant Engineering Magazine dergisi sponsorluğunda düzenlenen 24. Yılın Ürünü Ödülü programında ürün tasarımındaki mükemmeliyetçi çizgisiyle takdir görmüştür. Kuzey Amerika’daki en etkin radyant tüplü ısıtıcı olan ultraSchwank, HVAC [Isıtma Soğutma ve Havalandırma] kategorisinde Gümüş Ödül almıştır. Farklı endüstri markalarından 150’den fazla adayın yer aldığı yarışmaya kanaat önderleri ve karar alıcılardan oluşan bir panel jürilik etmiştir. Ödül töreni, 21 Mart 2011 tarihinde Chicago’daki 2011 Üretim/Otomasyon Zirvesinde gerçekleştirilmiştir.

 

ultraSchwank, AHR 2011’de “Yeşil Ürün” olarak tanınmış ve 2010 yılında ısıtma kategorisinde Satıcı Tasarımı Ödülü [ACHR News sponsorluğunda] almıştır.

 

 


2010

Schwank USA – AHR Yenilik Ödülüne Layık Görüldü

 

Schwank, İklimlendirme / ısıtma konusunda dünyanın en büyük ticaret fuarı olan AHR Expo fuarında yenilikçi performansı için onurlandırıldı. Ödülün temel kriterlerini, verimlilik artışı, daha düşük enerji tüketimi ve daha düşük CO2 emisyonu oluşturmuştur. Schwank, yakın geçmişte altın ve gümüş ödülleri almaya yönelik değerli unsurlara sahip çeşitli LEED [Enerji ve Çevre Tasarımında Liderlik] projelerine katkıda bulunmuştur.


2009

Handelsblatt – Almanya’nın İlk 100 Şirketi

 

Almanya’nın lider iş gazetesi Handelsblatt, Schwank’ı ilk 100 KOBİ arasında gösterdi. İlk 100 seçimlerindeki temel kriterler şunlardı: sektörde pazar liderliği konumu ve son yıllarda ortalama büyüme. Schwank, yalnızca ilk 100’e giren tek ısıtma şirketi olmakla kalmayıp aynı zamanda 36. sırayı elde etmiştir.


KOBİ Büyük Ödülü

 

Oskar-Patzelt Vakfı tarafından desteklenen KOBİ’lere yönelik yıllık rekabet ödülü, üstün başarı gösteren kurumları onurlandırmak amacıyla ilk verildiği yıl olan 1995’ten bu yana sürekli büyümüştür. 2009 yılında 3,366 şirket ve 1,000’den fazla kar amacı gütmeyen kuruluş aday olmuştur.

 

Schwank; şirketin genel finansal gelişimi, ürünlerin enerji tasarrufu potansiyeli, iş yaratma, yenilik seviyesi ve sosyal sorumluluk konularında üstün işletme başarıları gösterdiği için ödül almıştır.


Almanya Sanayi ve Ticaret Departmanı [STD] Ödülü

 

Federal Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle hayata geçirilen ödül, üstün ihracat başarılarına verilmektedir. Verilen ikinci ödülde jüri, yurtdışı faaliyetler bakımından lider bir kurum olmasından ötürü Schwank’a takdirlerini sunmuştur. Alman Yurtdışı Ticaret Derneği Başkanı Sayın W Putzier konuşmasında “Schwank, yenilikçi ürünleri ve dünya üzerinde 40’tan fazla ülkedeki faaliyetleri sayesinde endüstriyel ısıtma çözümlerinde dünya lideri olma başarısı göstermiştir” demiştir.


Polski Instalator

 

"Polski Instalator", yapı teknolojileri konusunda verilen en üstün nişandır. Schwank, bu ödülü yüksek performans ürünü supra Schwank ile almaya hak kazanmıştır. Polski Instalator’a göre supraSchwank ürünü, dünyanın en ekonomik gazla çalışan ısıtma teknolojisidir. Yenilikçi ürün, yaklaşık %80’lik yüksek ışınım faktörü ve dolayısıyla üstün tasarruf potansiyeli ile takdir toplamıştır. Pek çok alanda rahatlıkla %60’ın üzerinde tasarruf gerçekleştirilebilir. CO2 ayak izinde de aynı oranda bir azalma sağlanarak çevreye önemli bir katkıda bulunulmuş olur.


2008

Schwank Dünya Lideri olarak seçilmiştir. Made in Germany.

 

Alman Mühendisler Derneği [VDI], Schwank’ı dünya şampiyonu olarak seçmiştir. Çok sayıda Alman Küçük ve Orta Boy İşletmesi, dünya şampiyonları ve teknoloji liderleri arasında yer almaktadır. Alman Mühendisler Derneği’nin bu çalışmasında üzerinde durduğu özellikler yüksek uzmanlık seviyesi, yenilikçi ürünler ve başarılı pazar varlığıdır. Schwank, bu çalışmadaki tek endüstriyel ısıtma üreticisi olmuştur. Endüstride dünyanın en iyileri arasında olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

 


Sanayi Ödülü 2008

 

“KOBİ İnisiyatifi”, özellikle yüksek değere ve yüksek fonksiyonelliğe sahip yenilikçi endüstriyel ürünler ve çözümleri belirlemektedir. Schwank, Enerji kategorisinde supraSchwank Kızılötesi Isıtıcılarıyla üstün enerji verimliliği konusunda ödüle layık görülmüştür.

 

Tören sırasında Sayın P Oberacker yorumunda "Bu yenilikçi ürün, gönderilen 600’den fazla başvuru arasında bilhassa ilginç bir çözüm olarak ön plana çıkmıştır” demiştir.

 

 

ISITMA SISTEMLERI

SERVIS AĞI