Schwank Hakkında

80 yıllık deneyim ve 2 milyon adetten fazla satış, itimat ve güven veren gerçekler olarak ön plana çıkıyor

 

80 yıldan daha uzun bir süredir ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha fazla geliştirerek ve iyileştirerek ilerleme kaydettik. Bu tutarlı gelişme sayesinde kızılötesi teknolojinin yardımıyla gayri konut amaçlı olmayan binalar, depolar ve dağıtım merkezlerine yönelik enerji verimliliği sunan ısıtma sistemleri alanında küresel pazar lideri olduk.

 

Ürün portföyümüzü sürekli genişlettik ve kendimizi en yüksek kalite standartlarına adadık. Gerek ışınımlı ısıtıcılar [yüksek yoğunluklu ısıtıcılar veya plaka ısıtıcılar] gerek tüplü ısıtıcılar gerek hibrit sistemler gerekse ünite ısıtıcılarla müşterilerimize her zaman tek kaynaktan ekonomik ısıtma teknolojilerinin tüm çeşitlerini sunduk. Bu sayede müşterilerimize sistemden bağımsız tavsiyeler sunabilme kabiliyetine sahibiz.

 

Bir ısıtıcıyı bir Schwank ısıtıcısı yapan şey nedir?

 

Yenilikçi ısıtma çözümleri sağlamak için en elzem unsurun adanmışlık olduğuna inanıyoruz – sizi yarı yolda bırakmayan kızılötesi ısıtma sistemlerinin tasarım ve işçiliğine adanmışlık. Bu adanmışlığı, sırrı bize ait en yüksek kızılötesi enerji verimliliği ve “Alman Malı” kalitesi ile birleştirince bir Schwank ısıtma sistemine sahip olmanın konforlu bir deneyim olduğu ve kendini çok hızlı amorti ettiğine emin olabilirsiniz. Biz asla daha azına razı olmuyoruz. Siz de olmayın.

 

Her bir Shcwank kızılötesi ısıtıcı, yalnızca seçilen en iyi malzemelerden yapılır ve bu malzemeler, ömür boyu çalışma ve kusursuz güvenilir hizmet sunmak üzere özenle seçilir. Belki bizim çok müşkülpesent olduğumuzu düşünebilirsiniz ancak her bir kızılötesi ısıtıcı fabrikamızın kapısından çıkmadan önce yüksek standartları karşılayıp karşılamadığını ve Schwank adına yaraşır olup olmadığını tespit etmek için kapsamlı bir test ve denetime tabi tutulur.

 

Bugün bulunduğumuz noktaya, değerlerimizi takdir eden müşterilerimiz sayesinde ulaştık. Bu sayede yenilikçi kızılötesi sistem öncülüğü konumundan dünya çapında açık ara pazar lideri konumuna geldik.


Sağa doğru.: İdari müdür Oliver Schwank; “müstakbel Schwank Müdürü” Elias Schwank; Schwank Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Bernd Schwank

 

 

ISITMA SISTEMLERI

SERVIS AĞI